המלצות אלו מוגשות על ידי אאוטבריין ויתכן כי שולמו על ידי מפרסם. כשאת/ה נות/ת את הסכמתך, אאוטבריין מגישה המלצות בהתבסס על האופן בו את/ה צורכ/ת תוכן באתרים בהם מותקן הרכיב של אאוטבריין.

אם תרצה/י לדעת מה אאוטבריין יודעת על תחומי העניין שלך גש/י ל- Interest Profile וצפה/י בבחירות שלך (כמו גם כדי לבטל את ההסכמה שלך).

תוכל/י לבקר גם ב- NAI או YourAdChoices כדי ללמוד עוד על חברות שעוקבות אחר הרגלי הגלישה שלך ועל האפשרות להסיר את הסכמתך ממעקב כזה. מדיניות הפרטיות של אאוטבריין מוסיפה מידע על האופן שבו אאוטבריין אוספת, עושה שימוש וחולקת מידע.

מדיניות הפרטיות של אאוטבריין מוסיפה מידע על האופן שבו אאוטבריין אוספת, עושה שימוש וחולקת מידע. אאוטבריין עשויה לחלוק מידע אישי לשותפי צד שלישי על מנת להגיש מודעות יותר מעניינות עבורך. בקר/י ב- Interest Profile כדי להסיר את הסכמתך מפרסום מבוסס התנהגות או כדי להפסיק את שיתוף המידע שלך עם שותפי צד שלישי.

האם תרצו להמליץ על המוצר שלכם באמצעות אאוטבריין?

Outbrain.com - Content Marketing & Discovery

המליצו על התוכן והמוצרים שלכם למעל למיליארד צרכנים על גבי גופי
המדיה הגדולים בעולם ובאינטרנט הפתוח.

למדו עוד

לאאוטבריין מדיניות נוקשה כנגד חדשות מזויפות (׳פייק ניוז׳), ובהתאם אנחנו תומכים במאמצים להדריך את קהל הקוראים כיצד להיות ולהישאר ערים לנושא זה. להלן מספר מקורות אשר יכולים לסייע:

LAMPLIT - The LAMP, A Field Guide to Fake News - First Draft & Public Data Lab